Kortárs könnyűzene alapképzési szak oktatói

Wolf Kati – ének főtárgy, vokál éneklés

wolfkatiAz egyik legelismertebb és legsikeresebb magyar énekesnő. Ő képviselte Magyarországot a 2011-es Eurovíziós Dalfesztiválon, Düsseldorfban, a What About My Dreams? című dallal. 2011-ben az év női előadója, 2012-ben A Dal zsűritagja volt. Számos elismeréssel rendelkezik: Dortmundi rádió Eurovíziós különdíja (2011), Gundel művészeti díj (2011), VIVA Comet – Legjobb női előadó (2011), Szenes Iván Művészeti Díj (2011), Transilvanian Music Awards – Az év legjobb magyar disco slágere (Szerelem, miért múlsz) (2012), 2019-ben a MAHASZ összesítése alapján a Szerelem, miért múlsz? című dala az évtized dala lett.

E-mail: wolf.kati@music.unideb.hu

Erdős-Tóth Fruzsina – ének főtárgy, vokál éneklés, repertoárismeret

erdosfruzsi

Gyerekkorában a népzene alapozta meg zenei tanulmányait, mellette 8 évig zongorázott. 2004-ben felvételt nyert a debreceni Ady Endre Gimnázium dráma tagozatára, így a színpad nem idegen közeg számára. Gimnáziumi évei alatt Budapesten Kővári Juditnál tanult énekelni. Könnyűzenei pályafutásának meghatározó része volt, amikor 2010-ben az Abrakazabra Zenekar énekesnője lett. A számos koncerttel valamint a zenekar által kísért hazai sztárok (Charlie, Demjén Ferenc, Tóth Vera, Kovács Kati) vokalistájaként rengeteg szakmai tapasztalatra tett szert. Szintén 2010-ben tanári felkérést kapott a debreceni Rocksuliba, ahol 5 éven keresztül éneket tanított.

  • 2013-ban Debrecen városa Az Év Zenésze díjjal tüntették ki.
  • 2015-ben szerzett diplomát a Debreceni Református Hittudományi Egyetem, Kölcsey Ferenc Tanítóképzési Intézet, tanító szak, ének műveltségterület szakán.
  • 2018 januárjában fruzsikáS nevű formációjával eljutott San Diego-ba valamint Los Angeles-be is. 
  • Rendszeresen fellép a Magyar Honvédség rendezvényein, a Honvédség Helyőrségi Zenekarának adventi koncertjén, a Debreceni Virágkarneválon. Több ízben fellépett a Bor és Jazz Fesztiválon Balatonfüreden.
  • 2019-től a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézetének énektanára.
  • 2020-ban Debrecen városa Csokonai díjjal tüntette ki a kulturális életben való részvételéért valamint eddig elért eredményeiért.
  • Az énekoktatás során fontosnak tartja, hogy az énekhang önálló személyiséggé formálja az egyént, ezért növendékei egyénre szabott oktatás keretein belül sajátítják el az éneklés, hangképzés alapjait.
Bolyki Balázs - ének főtárgy

erdosfruzsi

Bolyki Balázs príma díjas gospelénekes, dalszerző, szövegíró, a Bolyki Brothers alapító tagja. 1979-től 5 évig zongorázni tanult, majd 11 évesen klarinétozni kezdett. 12 évesen megnyerte a budapesti fafúvós versenyt, majd még ugyanebben az évben első helyezést ért el az országos versenyen. Nem sokkal ezután felvételt nyert a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola Konzervatóriumába. Komolyzenei tanulmányai mellett szaxofonozni kezdett gospel, jazz és pop produkciókban. 20 évesen a Miss Saigon című Broadway-musical előadásán már 15.000 ember előtt játszotta a Szóló szaxofon című dalt (a Bécsi Stadt Halléban). A 90-es évek végén a német Viva zenecsatorna részére készített testvéreivel vokál hangszereléseket. Számos mozifilmen dolgozott zeneszerzőként és előadóként is (Csudafilm, Macskafogó 2, Kis Vuk 2, Egy szerelem gasztronómiája). Mindeközben 3 testvérével családi acappella együttest alapítottak Bolyki Brothers néven, 1985-ben. Dolgoztak többek közt Johnny Cash közreműködésével Elvis Presley zeneszerzőjének életmű albumán, illetve Louis Armstrong klarinétosával Joe Muranyival, Al Di Meola-val, ésa Holmes Brothers együttessel. Balázs Együttműködött többek között a 20 Grammy díjas Kirk Franklinnel, és tagja volt George Michael előzenekarának is. Több mint 20 éve tart énekeseknek és kórusoknak kurzusokat.

Saját módszertanára építve megalapította a Bolyki Soul & Gospel énekiskolát és a Bolyki Soul & Gospel Kórust valamint a sérültekből álló Para-ra Kórust.

4 fiúgyermekével Bolyki Balázs és a B4 néven állnak színpadra itthon és külföldön egyaránt.

Gudics Marcell - ütőhangszer főtárgy, ritmus szekció

gudicsmarcel9 évesen kezdett dobolni. Tanulmányait a Bicskei Prelúdium Alapfokú Művészeti Iskolában kezdte, majd hallgatója volt a Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnáziumnak, valamint a Hang-Szín-Tér Művészeti Iskolának, végül a Kodolányi János Egyetem Jazzdob előadóművészet szakán szerzett diplomát. Tanárai voltak: Szendőfi Péter, Baló István, Mohai Győző és Potesz Balázs. Állandó tagja a Peet Project formációnak, a The Biebers együttesnek és a Mike Gotthard Groupnak. Találkozhattunk már vele többek között Tóth Vera és Veres Mónika Nika zenekarában is.

Gudics Martin - basszusgitár főtárgy, repertoárismeret, hangszerismeret

wolfkatiGudics Martin a magyarországi fiatal basszusgitárosok egyik kiemelkedő alakja. Zenei tanulmányait a Hangszíntér Szakközépiskola és a Kodolányi János Egyetem Jazz Tanszakán végezte. Több ismert előadó mögött megfordult már. Jelenleg a Peet Project, Freddie, Király Viktor, Gudics Twins, Mike Gotthard Group, Vörös Janka x NEWSERIES, Bebe, Zolbert zenekarok oszlopos tagja. A külföldön is ismert Peet Project zenekar a Billboard toplistára többször is felkerűlt. Együtt játszott: Federico Malaman-al, Borlai Gergővel, Dali Mraz-al, Dave Koz-al, Larry Graham-el, Chieli Minucci-val.

Kovács János – trombita főtárgy, repertoárismeret, hangszerismeret, fúvós arrange

kovács jános fotójaKovács János a debreceni Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium trombitatanára, intézményegység-vezetője. Diplomáját a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán szerezte. 1990 óta muzsikál a Debrecen Dixieland Jazz Band csapatában, ahol jelenleg a művészeti vezetésért felelős. A repertoárban számos átdolgozás kötődik az ő nevéhez. Aktív résztvevője Debrecen város klasszikus- és könnyűzenei életének egyaránt.

Gábor Linzenbold - szaxofon főtárgy, repertoárismeret, hangszerismeret

Kapusi Kálmán fotójaDiplomáit a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának szaxofon és klarinét tanár szakon szerezte. A klasszikus zenével párhuzamosan folyamatosan képezte magát különböző popzenei műfajokban, mint a jazz, a funky és a pop. Több könnyűzenei együttes szaxofonosaként olyan magyar sztárokkal játszott együtt, mint Horváth Charlie, Somló Tamás, Tóth Vera, Majsai Gábor, Demjén Ferenc. A könnyűzenei zenekarok mellett rendszeresen játszik funky, big-band és dixieland zenekarokban, valamint színházi előadásokban.

Tóth Dániel – harsona főtárgy, repertoárismeret, hangszerismeret

Kapusi Kálmán fotójaA Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán szerzett harsonatanár és kamaraművész oklevelet. Komolyzenei tevékenysége mellett különböző könnyűzenei formációk tagjaként sokféle zenei műfajban tevékenykedik. A Debrecen Dixieland Band oszlopos tagja. 

Tóth Marcell – billentyű főtárgy, hangszerelés, zeneelmélet

tóth marcelTóth Marcell 2012-ben a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen diplomázott jazz-zongora előadóművész szakon, majd 2014-ben jazz-zongora tanári mesterképzésen. 2012-2020-ig az Etűd Zeneművészeti Szakközépiskola jazz-zongora és zenekari gyakorlat tanára volt. Az elmúlt évtizedben számos hazai élvonalbeli produkcióban közreműködött mint zongorista, billentyűs, stúdiózenész vagy zenei producer. Élőzenei koncerteken, fesztiválokon, stúdiófelvételeken vagy épp színházi darabokban is találkozhatott vele a közönség, 2019-től az amerikai Music 360 Method billentyű tanáraként saját metódusú online oktatóanyagot készít Keys 360 Method néven.

Gotthárd Mihály -  gitár főtárgy

wolfkatiMike Gotthard azaz Gotthárd Mihály a magyar gitáros generáció kiemelkedő egyénisége, HANOSZ Öröm a Zene-díjas és Barta Tamás-díjas előadóművész. Számtalan helyen találkozhattunk már a nevével, jazz és fusion zenekarok közreműködőjeként, valamint pop előadók mögött session zenészként is. 

Autodidakta módon sajátította el a blues és rock zene alapjait, majd a későbbiekben magántanárai: Zsoldos Báró Zoltán és Mohai Tamás kezei alatt formálódott tovább. 2011-ben felvételt nyert a Liszt Ferenc Zeneakadémia jazzgitár szakára, ahol Babos Gyula, Horányi Sándor és László Attila voltak a tanárai. 

Gitárjátékában keveredik a blues érzelmessége, a jazz improvizativitása, a rock energiája és a funk ritmikája. Saját formációi mellett jelenleg a Tátrai Tibor, Borlai Gergő, Szebényi Dani, Usztics Dani alkotta godfater. zenekar gitárosa. 

Varga Antal - zenekari gyakorlat

varga antalAz Abrakazabra zenekar vezetője, basszusgitárosa. A zenekarral Magyarország legnagyobb sztárjait kísérik rendszeresen, ezen előadók száma immár több, mint 80! 
Zeneszerző is, többszörös arany és többszörös platinalemez tulajdonos. 

Szamosközi Gergő - kötelező zongora, billentyű hangszerismeret, repertoárismeret, hangszínszerkesztés

szamoskozi gergo

2007-ben zongoratanár-kamaraművész diplomát, 2015-ben pedig mesterfokozatot és okleveles zongoratanár szakképzettséget szerzett a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán. Jelenleg a Derecskei Alapfokú Művészeti Iskola igazgatóhelyettese, zongoratanára és korrepetitora, valamint a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet oktatási koordinátora. Számos zongoraversenyen és kurzuson vett részt felkészítő tanárként. Többször járt Pekingben vendégtanárként és előadóként a magyar zeneoktatási módszerek megismertetése kapcsán. Az elmúlt 20 évben számos könnyűzenei formációban működött közre billentyűsként és együtt zenélhetett olyan zenészekkel, mint Hevesi Tamás, Szendőfi Péter, Nagy Ádám, Lengyelfi Miklós, Nagy Feró. Az Abrakazabra zenekar aktív tagjaként számos ismert magyar előadóval dolgozik együtt jelenleg: Horváth Charlie, Karácsony János, Király Linda, Király Viktor, Radics Gigi, Koós Réka, Heincz Gábor Biga, Solti János, Falusi Mariann, Szandi, Ganxsta Zolee, Curtis.

Zádor Tamás - gitár hangszerismeret, improvizáció

zador tamas fotójaZenei tanulmányokat folytatott a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz-tanszakán, majd tanulmányait a Hágai Királyi Konzervatóriumban fejezte be, ahol jazzgitár előadóművész oklevele mellé tanári mesterdiplomát is szerzett. Session zenészként különböző és zeneileg változatos combo formációkban, big-band, színházi és kortárs zenei produkciókban vett részt. A magyar könnyűzenei élet színterein a Sziget Fesztiváltól kezdve a MÜPA és MR2 színpadán át a Magyar Jazz Ünnepéig, és az élőzenés klubbokban egyaránt szerepelt. Rutinos előadó, aki 2011 óta folyamatosan foglalkozik tanítással is.

Galambos Zoltán - billentyű főtárgy, zeneelmélet, zenekari gyakorlat

galambos zoltan

Galambos Zoltán billentyűs, zeneszerző, zenei producer, zenepedagógus. Zenei tehetsége már óvodás korában megmutatkozott, hiszen felvételt nyert a Magyar Rádió Gyermekkórusába. Iskolás évei alatt országos tehetségkutatóversenyt nyert saját szerzeményivel. Felvételt nyert a Bartók Béla Zeneművészeti Szakiskola Jazz-zongora szakára, ahol tanárai voltak többek között: Gonda János, Szakcsi Lakatos Béla.  

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Jazz-tanszakán zeneszerzés-hangszerelés szakon diplomázott 1994-ben. Szakmai karrierjét a Känguru zenekar billentyűseként kezdte, majd JAM néven saját glam rock bandát alapított. Zenei produceri tevékenysége 1990-ben kezdődött, amikor 23 évesen felkérést kapott a Warner Music magyarországi irodájától és a Proton kiadótól az akkor egyetlen magyar női rockzenekar, a Moralisa első albumának zenei rendezésére. Számos hazai zenekar - Manhattan, Hi-Hop Boyz, Cotton Club Singers, Shygys, Picasso Branch - zenei producerkét közreműködött.  

Továbbá dolgozott Jamie Winchester & Hrutka Róbert zenekarának billentyűseként is. Zenei tevékenységéért 2003-ban kapta meg az "Arany Nyíl" díjat az "Év billentyűse" kategóriában. 

Tóth Zsolt - ütőhangszerek repertoárismeret, hangszerismeret

Kapusi Kálmán fotójaÜtőhangszer-művésztanári oklevelét a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán szerezte dr. Szabó István növendékeként.    Ebben az időben a hallgatókból alakult Talamba Ütőegyüttes tagja volt. 2003-ban került az Abrakazabra együttesbe, ahol számtalan alkalommal zenélt együtt, többek között Charlie-val, Somló Tamással, Demjén Rózsival, Tóth Verával, Komár Lászlóval, Kovács Katival. Később játszott a Kerozin együttesben, ill. az Acoustic Gallery-ben. 2013-tól a PG Csoport oszlopos tagja, mellyel számtalan európai nagyvárosban vendégszerepelt. 2018-ban a magyar kultúra napja alkalmából San Diegóban és Los Angelesben lépett fel a fruzsikáS nevű duó project-el. 10 évig a debreceni Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolában tanított, 14 éve pedig a debreceni Rocksuliban.

Kissné dr. Mogyorósi Pálma - A klasszikus zene vázlatos története

Kapusi Kálmán fotójaA Debreceni Liszt Ferenc Zeneművészeti Konzervatórium szolfézs-zeneelmélet szakán szerzett középiskolai ének-zenetanár, zeneelmélet-tanár és karvezető oklevelet. Ezt követően 1998-ban egyházzene szakon szerzett diplomát. Disszertációját a Zeneakadémia Doktoriskolájában a 16-17. századi protestáns graduálok és liturgikus énekeskönyvek nagyheti anyaga címmel írta és védte meg sikeresen. A Nyíregyházi Egyetem Zenei Intézetében a 2008/2009-es tanévtől kezdte meg munkáját, ahol főiskolai adjunktusként, majd 2017. márciusától főiskolai docensként többek között szolfézs-zeneelmélet, vezénylési gyakorlat, komplex zenei ismeretek, általános- és magyar zenetörténet tárgyakat oktatott.  Jelenleg a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának zenetörténet tanára.

Jéger Éva - Szolfézs

Jéger Éva fotójaSzolfézs -, zeneelmélet, általános iskolai énektanár és karvezető szakon szerzett diplomát a Debreceni Liszt Ferenc Zeneművészeti Konzervatóriumban.

  • 2001-től barokk énektechnikát és előadásmódot tanult Emma Kirkby, Bodrogi Éva és Nicholas Clapton régizenei kurzusain.
  • 2005 – 2007 között a Debreceni Kodály kórus tagja.
  • 2018 és 2019 nyarán Pekingben vendégelőadóként szolfézs órákat és módszertani kurzusokat tart.
  • 1995 óta a Derecskei Alapfokú Művészeti Iskola tanára, 2023 szeptembere óta pedig a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet oktatója
Dr. Jávorszky Béla Szilárd - A szórakoztató zene története

Kapusi Kálmán fotójaOkleveles közgazdász, zeneszociológiai egyetemi doktor. A Magyar Zene Háza könyvtárának szakmai vezetője. Az elmúlt harminc évben publikált a Magyar Narancs, a Kritika, a Playboy magyar kiadásának hasábjain, illetve több zenei szaklapban (Muzsika, Wanted, Z Magazin, Rockinform, Fidelio). 17 szakmai könyv szerzője, kb. 100 előadást tartott rockzenei szakíróként.

Dr. Csató Péter - Művelődéstörténet

Kapusi Kálmán fotója2000 óta dolgozik a Debreceni Egyetem Angol-Amerikai Intézet Észak-amerikai tanszékén, ahol főként kortárs amerikai irodalmat és kultúratudományokhoz kapcsolódó kurzusokat oktat. Kutatási területei között szerepel az újpragmatista amerikai filozófia, az interpretáció-elméletek, és a tudományfilozófia. Tematikus szakszemináriumokat oktat többek között a következő témákban: kultúra és interpretáció kapcsolata, filozófiai problémák irodalmi és filmes reprezentációi, valamint interdiszciplináris jellegű eszmetörténeti kurzusokat is tart.

Ferencz Péter Dávid - produceri alapismeretek

ferencz péterAz Óbudai Egyetemen szerzett okl. gazdálkodási mérnök oklevelet. Dalszerző, hangszerelő, hangmérnök (a teljesség igénye nélkül) a következő produkciókban - Peet Project, Helyes_Beat, Vasovski Live, Gudics Twins, Ya Ou, Takács Nikolas, Gájer Bálint, Gáspár Laci, Zolbert, Nene, stb.

 

 

  • Jazzy Rádió Dalverseny Fődíj – 2009 (Peet Project), 2014 (Zolbert), 
  • Szikra-Díj legjobb dal kategória fődíj,
  • Jazztrax Los Angeles, az év albuma díj – 2017 (Peet Project – The Bad Boys of Budapest)
  • Háromszoros Billboard Radio Top30 – Peet Project – 2015, 2017, 2020
Dr. habil. Zombola Péter - alkalmazott zeneszerzés

zombola péter fotójaA Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem zeneszerzés szakán Jeney Zoltán és Orbán György tanítványa volt. 2006-ban kapta meg kitüntetéses zeneszerző diplomáját, egy évvel később pedig ugyancsak kitüntetéssel a zeneelmélet tanári oklevelet. 2006 és 2009 között a Zeneakadémia Doktoriskolájának doktorandusz hallgatója, doktori fokozatát 2010-ben szerezte meg. Habilitációját is itt szerzi meg 2018-ban. Számos művét mutatták be a legrangosabb magyar és nemzetközi fesztiválokon, kortárszenei és kortárs művészeti kurzusok állandó résztvevője, filmzenéket ír magyar és külföldi filmekhez, emellett színházi zenét, reklámzenét és egyéb alkalmazott zenéket is komponál, valamint szakmai szervezetek aktív tagja. Három ízben is megkapta az Oktatási és Kulturális Minisztérium Kodály Zoltán Alkotóművészeti Ösztöndíját, 2009-ben az UMZF zeneszerző versenyének III. díját és két különdíját, 2011-ben pedig a Vántus István Zeneszerzőverseny I. díját nyerte el. 2012-ben Junior Prima díjjal tüntették ki. 2013-ban Requiem c. oratóriumáért megkapta az ARTISJUS Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület Év Zeneműve díját. 2015-ben megkapta az Erkel Ferenc-díjat, 2017-ben a Magyar Tudományos Akadémia MAB díját. 2018-tól a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának egyetemi docense.

Illésné Beke Noémi - Angol nyelv

illesne beke noemiA Debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetemen szerzett angol nyelv és irodalom, valamint orosz nyelv és irodalom szakos tanári oklevelet. Ezt követően a University of Edinburgh- ban (Nagy-Britannia), szerzett szaknyelvoktatói diplomát. Vizsgáztató tanár az Origo, ECL és DExam vizsgarendszerekben. A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán üzleti szaknyelv oktató.

Dr. Süli András István - Menedzsment alapismeretek

suli andras istvan fotójaA jogtudományok doktora (Debreceni Egyetem, 2002), okleveles szociológus (Eötvös Loránd Tudományegyetem, 2007), fesztiválszervező szakirányú továbbképzés (Budapesti Metropolitan Egyetem, 2012)
A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft, programigazgatója. 25 éves gyakorlattal rendelkezik könnyűzenei koncertek szervezése területén (Campus Fesztivál, Nagyerdei Víztorony stb). Öntevékeny zenei kezdeményezések alapítója, létrehozója (Sofar Sounds Debrecen, Pusztahang). Mentori, zsűrizési, szakértői feladatokat is ellát 2015 óta a Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Programban.

Vranyecz Artúr - színpadi mozgás

vranyecz artur fotója1999-ben végzett a budapesti Színház- és Filmművészeti Egyetem színész szakán, bábszínész tagozaton. Diplomájának évétől a Debreceni Csokonai Színház tagja. 2002-től 2019-ig a Debreceni Ady Gimnázium színészmesterség és beszédtechnika tanára. A Minimum Party Összművészeti Alkotótábor improvizatív színházi műhelyének alapító tagja. Rendszeresen rendez kamaraoperákat, bábszínházi előadásokat, irodalmi összeállításokat, gálaműsorokat. 2017-től az I.T. Sligo (Írország) színészosztályainak éves rendszerességgel tart színészmesterség workshopot. 2018-tól a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának óraadó tanára, 2020-tól mesteroktatója. Oktatott tantárgyak: színészmesterség, színpadi beszéd és játék.
Szakmai elismerései: „Az év legjobb mellékszereplője” díj (2000), Kardoss Géza díj (2001), Nívó díj (2003, 2015), „Az évad művésze” cím többszöri alkalommal, Thália nyakkendő díj (2016), Foto Art díj (2004).

Dr. Horváth Lajos - Filozófiatörténet

horvath lajos fotója2005-ben szerzett okleveles filozófia tanár oklevelet, 2011-ben pedig filozófiai doktorátust. A Debreceni Egyetem Filozófiai Intézet adjunktusa. Oktatott tárgyak: Bevezetés az elmefilozófiába, elmefilozófia, Modern filozófia I., Angolszász filozófia II., Tudományfilozófia/nyelvfilozófia, Filozófiai szakszeminárium V., Idegennyelvű szövegolvasás.

Tóth Lilla - népzene/népzenei feldolgozások

toth lilla fotójaA Nyíregyházi Főiskolán Ének-zene, népzenetanár szakpáron diplomázott 2009-ben. Ezt követően mestertanári oklevelet szerzett Nyíregyházán Ének-zene, az inkluzív nevelés tanára szakon, majd a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népi ének szakán. Jelenleg a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskola PhD hallgatója. 2001-2007-ig a Boróka Énekegyüttes tagja volt. 2005 óta Törköly zenekar énekese és prímása. Énekes szólistaként, valamint közreműködőként több együttessel lépett színpadra (Kodály Kórus, Kunos Tamás és barátai, Parapács zenekar, Fonó zenekar, Ismerős Arcok stb.) 2016 szeptemberétől a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának óraadó népzenetanára. Tanári és előadói tevékenysége mellett népzenei gyűjtő utakon vesz részt a magyar nyelvterület különböző pontjain. 2018-ban a Népművészet Ifjú Mestere díjban részesült.

Horváth Marcell- kötelező zongora

wolfkati2019-ben zongoraművész diplomát szerzett a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán. Itthon és nemzetközi koncerteken is fellépett szólistaként és kamaraegyüttes tagjaként is. Játszott már több európai országban, köztük szólistaként a Prágai Filharmónikusokkal, a prágai Nemzeti Színházban. 
Könnyűzenei tanulmányait Oláh Dezső jazz zongoraművész mellett kezdte.
Jelenleg a Szent János Katolikus Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és AMI (Egyek, Debrecen) és az International School of Debrecen zongoratanára, korrepetítora. Számos hazai és nemzetközi versenyen részt vett már eredményesen felkészítőtanárként.
Szólistaként és kamarazenei együttesek aktív előadója klasszikus és könnyűzenei műfajban is.

 

Legutóbbi frissítés: 2024. 10. 14. 11:41